4 czerwca 2016 roku - kolejne zajęcia

Szanowni Państwo,

Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się już 4 czerwca 2016 roku (sobota).

Dlaczego dbamy o swoje środowisko?

Podczas zajęć Studenci PB BUD dowiedzą się dlaczego warto dbać o środowisko. Spróbują odpowiedzieć na pytanie co zrobić, by odpadów było jak najmniej. Dodatkową atrakcją będzie zapoznanie się z pracą i funkcjonowaniem  Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowo- Produkcyjne „LECH”  Sp. z o.o.

Zajęcia odbędą się zgodnie z podziałem na grupy:

GRUPA I 11:00-11:45
GRUPA II 12:00-12:45
GRUPA III 13:00-13:45
GRUPA IV 14:00-14:45

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.

UWAGA! Zajęcia odbędą się na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku (ul. gen. Władysława Andersa 40F; 15-113 Białystok). Prosimy o korzystanie z parkingu wzdłuż drogi dojazdowej do Zakładu.

Informujemy, że w  przypadku spóźnienia nie będzie możliwości doprowadzenia dziecka do grupy.