Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawione zostały szczegółowe zasady rekrutacji w ramach projektu „Politechnika Białostocka – Białostocki Uniwersytet Dziecięcy” na rok akademicki 2018/2019.

16.10.2018

(wtorek)
godz.: 10:00 – 10:30

Przesyłanie uzupełnionych formularzy na adres:
Zgłoszenia, które wpłyną przed
godz. 10:00 oraz po godz. 10:30
nie będą brane pod uwagę.

(środa)
od godz. 18:00

WYNIKI REKRUTACJI

REKRUTACJA KROK PO KROKU

1. Ściągniecie ze strony PB BUD formularza rekrutacyjnego.

2. Uzupełnienie formularza rekrutacyjnego.

3. Przesłanie uzupełnionego formularza rekrutacyjnego na adres
    w określonym w harmonogramie terminie (w formie załącznika do wiadomości e-mail).

4. Otrzymanie drogą elektroniczną wyników rekrutacji.

Nazwa pliku w załączniku: nazwisko_imię_rok urodzenia
np.:
kowalski_jan_2007 (w przypadku, gdy dziecko ma jedno imię)
nowak_piotr_mateusz_2007 (w przypadku, gdy dziecko ma dwa imiona)

Temat wiadomości: nazwisko_imię_rok urodzenia
np.:
kowalski_jan_2007 (w przypadku, gdy dziecko ma jedno imię)
nowak_piotr_mateusz_2007 (w przypadku, gdy dziecko ma dwa imiona)
nowak_piotr_mateusz_2007,nowak_kamil_2008 (w przypadku rodzeństwa)

UWAGA!!! WAŻNE!!!

• Jedna wiadomość e-mail może zawierać tylko jeden załącznik (zgłoszenie do uczestnictwa
    w zajęciach tylko jednego dziecka). Wyjątek stanowi zgłoszenie do uczestnictwa w zajęciach rodzeństwa.

• W przypadku zgłaszania do udziału rodzeństwa, dla każdego dziecka należy wypełnić oddzielny formularz rekrutacyjny.

• Zgłoszenie przesłane bez załącznika nie będzie brane pod uwagę.

• Wszystkie pola w formularzu rekrutacyjnym muszą być uzupełnione.

• O przyjęciu decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszenia na skrzynkę pocztową Białostockiego Uniwersytetu Dziecięcego ( ).

• Zgłoszenia przesłane poza wyznaczonym terminem nie będą brane pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym.

• Adres e-mail, z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być identyczny, jak adres podany w formularzu rekrutacyjnym.

• Zgłoszenie, które nie będzie spełniało wymogów formalnych, nie będzie brane pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym.

POPRAWNE ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH PB BUD:

• terminowe wpłynięcie wiadomości,

• jedna wiadomość = jeden załącznik (z wyłączeniem rodzeństwa),

• właściwy temat wiadomości,

• właściwa nazwa załącznika,

• uzupełnienie wszystkich pól formularza rekrutacyjnego,

• właściwy adres e-mail w formularzu rekrutacyjnym (identyczny jak adres, z którego wysyłane jest zgłoszenie).

O przyjęciu w poczet studentów Białostockiego Uniwersytetu Dziecięcego decyduje kolejność wpływania ważnych zgłoszeń na skrzynkę pocztową PB BUD.

Limit przyjęć w roku akademickim 2018/2019 wynosi 50.

Przypominamy, że Studentem PB BUD może zostać uczeń klasy IV-VI szkoły podstawowej.

Ze względu na ogromne zainteresowanie uczestnictwem w zajęciach Białostockiego Uniwersytetu Dziecięcego, Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko i wyłącznie z osobami, które w pełni zastosują się do zasad rekrutacji i spełniają warunki określone Regulaminem PB BUD.