20 stycznia 2018 roku - kolejne zajęcia

Szanowni Państwo,


Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się już  20 stycznia 2018 roku(sobota).

IKONA ZAJĘĆ - PAPIEROWA MATEMATYKA

 

Zajęcia przybliżą najmłodszym Królową Nauk od zupełnie innej strony. Warsztaty przeniosą Studentów PB BUD w świat matematyki „kreatywnej”.  Każdy uczestnik rozwinie swoją wiedzę na temat figur geometrycznych, a także dowie się co może powstać ze zwykłej kartki papieru kiedy ma się odrobinę wyobraźni. Uczestnicy doświadczą tego, że matematyka to nie tylko wzory i definicje, ale również ciekawa układanka i spora porcja dobrej zabawy.

 

IKONA ZAJĘĆ - NA TROPIE INFORMACJI

 

W ciągu ostatnich 20 lat technologia cyfrowa zawładnęła popularnymi nośnikami informacji. Nowatorskie i przełomowe niegdyś wynalazki, takie jak klisza fotograficzna czy kaseta magnetofonowa, dziś używane są głównie przez koneserów i hobbistów. Dla uczestników technologie analogowe to odległy świat, o którym często niewiele wiedzą. Zajęcia mają na celu uchylić rąbka tajemnicy tego nieznanego świata i pokazać bogactwo form medialnych.

 

 

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem zajęć w godzinach 13:00-15:00.

Prosimy o przybycie do Punktu Informacyjnego co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.​

 

 

 

Punkt Informacyjny znajdować się będzie w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16, 15-333 Białystok).

Prosimy o śledzenie bieżących informacji zamieszczanych na naszej stronie internetowej.