24 lutego 2018 roku - kolejne zajęcia

Szanowni Państwo,


Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się już  24 lutego 2018 roku (sobota).

IKONA ZAJĘĆ - MAGIA PROGRAMOWANIA Z ROBOTEM PHOTON

 

 

Wspólnie z robotem Photon postawimy pierwsze kroki w świecie programowania, gdzie poznamy podstawowe zasady działania nowych technologii. Nauka planowania i programowania, a w dodatku w postaci świetnej zabawy!

 

IKONA ZAJĘĆ - JAK TECHNIKA 3D WSPOMAGA CZŁOWIEKA

 

Postęp nowych technologii pozwala na nowe wyzwania. Jedną z takich możliwości jest szybkie prototypownie. Szybkie prototypownie pozwala przenieść szybko pomysły z wyobraźni do rzeczywistości i  testować projekt na każdym etapie procesu wdrażania. Jest to możliwe dzięki zastosowania skanera 3D oraz technologii druku 3D. Na zajęciach omówiona i zaprezentowana zostanie bezmarkerowa metoda skanowania 3D z wykorzystaniem światła strukturalnego oraz cały proces przetwarzania uzyskanych informacji aż do gotowego wydrukowanego 3D prototypu.

 

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem zajęć w godzinach 13:00-15:00.

Prosimy o przybycie do Punktu Informacyjnego co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.​

 

 

 

Punkt Informacyjny znajdować się będzie na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45 C, 15-351 Białystok).

Prosimy o śledzenie bieżących informacji zamieszczanych na naszej stronie internetowej.